Błyskawiczny sposób na mięśnie, których będą Ci zazdrościć

Zmień język:


"Testy kliniczne, które przeprowadziłem wspólnie z moim zespołem potwierdzają niewiarygodny wpływ Probolanu 50 na rozwój muskulatury i rzeźby"


Dr Steven Price stał na czele amerykańskiego zespołu, który sprawdzał efekty Probolanu 50 wśród przyjmujących go osób. Wyniki badań jednoznacznie potwierdziły skuteczność preparatu — wśród osób, które przyjmowały suplement, wyniki cykli treningowych dawały znacznie lepsze rezultaty. Było to widoczne tak w kontekście przyrostu masy mięśniowej jak i tempa spalania zbędnego tłuszczu przy ćwiczeniach aerobowych.

Niżej znajdziesz fragmenty komentarzy do raportu z badań opublikowane przez Dr Price:

Potwierdzona klinicznie skuteczność

„Wcale się nie dziwię, gdy ludzie podchodzą z dystansem do produktów takich jak Probolan 50. Sam byłem dość sceptyczny, gdy po raz pierwszy usłyszałem o tym suplemencie. Moje niedowierzanie ustąpiło miejsca zaskoczeniu, które przeżyłem gdy wspólnie z moim zespołem przeprowadziliśmy pierwsze badanie. Jak na dłoni było widać zadziwiającą skuteczność Probolanu 50 - suplement działał błyskawicznie. Przyspieszał wzrost mięśni i wspierał procesy spalania tłuszczu. Wyniki badania były dla mnie tak zaskakujące, że kazałem je dwukrotnie powtórzyć! Nic to jednak nie dało - wyniki obu dodatkowych badań pokryły się z pierwszym potwierdzając tylko skuteczność testowanego preparatu."

Najwyższy priorytet - bezpieczeństwo

"Celem naszych badań nie było nie tylko sprawdzenie skuteczności Probolanu 50, ale także zweryfikowanie, czy produkt ten jest bezpieczny dla zdrowia. W swojej karierze zajmowałem się sterydami i wieloma suplementami diet dla sportowców, dlatego wiedziałem, że jednym z poważnych problemów jest wywoływanie przez część z tych specyfików problemów z potencją. Z tego powodu w naszych badaniach położyliśmy szczególny nacisk na zweryfikowanie tej hipotezy. Po kilku miesiącach badań mogę potwierdzić wnioski — Probolan 50 nie powoduje żadnych efektów ubocznych. Można jednoznacznie stwierdzić, że Probolan 50 nie ma negatywnego wpływu na potencję. Co więcej mamy pewność, że można go bez przeszkód stosować równolegle z innymi suplementami.
Zazdrość kolegów i pożądanie kobiet dzięki pięknie wyrzeźbionemu ciału i sylwetce atlety - to wszystko leży w zasięgu Twojej ręki

Wybierz program treningowy Probolan 50 dopasowany do Twoich celów

-lub-

przeczytaj opinie tych, którzy spróbowali

© Probolan50 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone

To Top